Administrativní budovy MILLENNIUM TOWERS v Budapešti bezprostředně sousedí s Maďarským národním divadlem, MÜPA (Palácem umění) a Budapešťským parkem zaměřeným na volný čas. Millennium Towers a Millennium Park, který věže obklopuje, tvoří skutečnou oázu v srdci Budapešti. Blízkost řeky vytváří nezaměnitelnou atmosféru. 

Kancelářská budova MILLENNIUM TOWER I byla prvním obchodním milníkem rozvoje Millennium City Center. Její moderní, elegantní a přitom jednoduchá forma předběhla svou dobu jak z hlediska architektury, tak z hlediska technických vlastností. Budova nabízí kromě administrativních příležitostí také řadu kaváren, restaurací, pekáren, fitness centrum, lékárnu, dětské hřiště a další občanskou vybavenost. Vizuální podoba MILLENNIUM TOWER II navazuje na budovu Millennium Tower III prostřednictvím elegantních řešení, která zajišťují jejich ucelený design. V této budově se v rámci široké nabídky služeb nachází známé zdravotní středisko.

Minimalistické hranaté květináče v antracitovém odstínu, které jsme dodávali na prostranství mezi MILLENNIUM TOWERS, doplňují moderní architekturu těchto budov a vnáší do jejich bezprostředního okolí prvky, které se stávají nezbytnou součástí veřejného prostoru. Květináče na veřejných prostranství si budují právem svou pevnou pozici. Upravená a vzrostlá výsadba v květináčích je důkazem péče o místa, ve kterých lidé žijí a pracují a tím pádem také o to, jak se v těch místech lidé cítí.

PARAMETRY KVĚTINÁČŮ

KVÁDRY

  • barva RAL 7012
  • délka 1000 mm x šířka 1000 mm x výška 1000 mm
  • kolečka pro snadnou manipulaci
Zaujali vás realizace květináčů na míru?
Kontaktujte nás nebo zašlete nezávaznou poptávku. Rádi vám s budoucí realizací poradíme.