Květináče jako městský mobiliář

Velké květináče ve veřejném prostoru zlepšují vizuální vzhled konkrétního místa a umožňují výsadbu zeleně od keřů až po vzrostlé stromy. Pro města a obce se velké květináče umístěné ve veřejném prostoru stávají dominantou ladící s okolní architekturou. Velké květináče vrací zeleň do veřejného prostoru.

Klíčovým požadavkem pro městský mobiliář je mobilita nádob. Veřejný prostor má mnoho podob a je potřeba měnit vzhled místa dle účelu pořádaných akcí. S designovými květináči na tyto změny můžete flexibilně reagovat.

Sklolaminát je velmi lehký materiál, ale navzdory své lehkosti je  pevný a odolný, což je důležité pro městský mobiliář, který musí odolávat náročnému použití a přírodním vlivům. Prioritou velkých květináčů je dlouhá životnost. Pro města a obce je klíčová dlouholetá udržitelnost městského mobiliáře.

Povrchová úprava je též důležitým aspektem při nákupu městského mobiliáře. Díky ní jsou velké květináče trvale udržitelné a výrazně se prodlužuje jejich životnost, která je u sklolaminátu prakticky neomezená.  

Rádi vám pomůžeme s výběrem tvarů a velikostí. 

Neváhejte nás kontaktovat Stáhnout katalog