O Nás

POTS s.r.o, česká firma, která se specializuje na zakázkovou výrobu květináčůNabízíme svobodu ve výběru velikostí, barev a tvarů květináčů.

Za dobu své působnosti jsme získali pevnou pozici na trhu výroby, designu a obchodu. Podařilo se nám sestavit tým zkušených designérů a řemeslníků, se kterými dokážeme zázraky. Vkládáme do své práce energii, kvalitu a emoce. Spokojenost zákazníka je pro nás hnacím motorem do dalších dní. Nasloucháme Vám a hledáme společná řešení. Vytváříme vkusné a praktické realizace, to je náš cíl.

Díky letité zkušenosti se sklolaminátem, vyrábíme modely atypických tvarů, rozměrů, barev a velikostí.

Uvědomujeme si touhu zákazníka po jemné kráse a návratu k přírodě. S našimi květináči můžete barevný sen převést v realitu.

Firma POTS, kvalitní cesta ke změně veřejného prostoru, interiéru či exteriéru.

 

Měníme prostor

 

 

Kvalita

Výrobní proces probíhá v České republice, což nám umožňuje mít jednotlivé fáze produkce pod kontrolou.

Kvalita výroby našich produktů je pro nás prioritou číslo jedna a věříme, že je klíčová pro spokojenost našich zákazníků a dlouhodobý úspěch firmy.

Garantujeme prvotřídní kvalitu,
která je chráněna značkou .

 

Co nabízíme

Vyrábíme velkoobjemové květináče, které jsou určeny pro kultivaci daného prostoru. Stále hledáme nové cesty, zdokonalujeme design a pomocí výsadby rostlin, vzrostlých stromů a okrasné zeleně měníme prostor. Dotváříme celkový vzhled exteriérů a interiérů. Naše květináče přinášejí krásu, eleganci, originalitu a exkluzivitu. A především se snažíme splnit očekávání zákazníků a přinést jim spokojenost.

Kde působíme

S našimi výrobky se můžete setkat v následujících zemích:

  • Česko
  • Slovensko
  • Polsko
  • Německo
  • Rakousko
  • Maďarsko

Naše projekty