Vyrábíme květináče
na zakázku

Květináčům se věnujeme od roku 2006 na našem internetovém obchodu www.eshop-kvetinace.cz a www.vivanno.cz. Narůstající nároky našich zákazníků po atypických řešeních přirozeně vyústily do projektu zakázkové výroby květináčů. Květináče na míru byly dalším krokem v rozvoji našich aktivit. Od roku 2012 jsme začali pracovat na vývoji forem, které využíváme ve sklolaminátové výrobě. Od začátku bylo jasné, že poptávka je především po květináčích, které není možné koupit v žádném eshopu. Jsou to především velké vegetační nádoby, které mají nadstandardní rozměry, atypický tvar nebo neobvyklou barvu.

V současné době jsme jediná firma ve střední Evropě, která se specializuje výhradně na zakázkovou výrobu květináčů. Díky naší úzké specializaci máme možnost si na jednotlivých projektech ověřovat naše unikátní konstrukční řešení, ale také různé povrchové úpravy. 

Sklolaminát - dokonalý materiál 

Sklolaminátové květináče byly objeveny až mnoho let po té, co se sklolaminát začal využívat na výrobu lodí, listů větrných elektráren, nádob odolných vůči chemikáliím. Tato zátěžová zkouška předurčila další možnosti využití tohoto kompozitního materiálu. Sklolaminát se vyznačuje především pevností, odolností vůči počasí a nízkou hmotností. Předností sklolaminátu je odolnost vůči mrazu, čehož dokonale využíváme při výrobě a instalaci venkovních sklolaminátových květináčů.

Sklolaminát nám umožňuje svobodu kreativní výroby a barevnosti květináčů dle přání zákazníka. Více o materiálu

Výrobní zázemí

Základem je tradiční ruční výroba. Na samém začátku tohoto procesu jsou formy, které umožňují výrobu nejrůznějších tvarů a velikostí květináčů. Skelná vlákna (tkaninu) přikládáme na vrstvu pryskyřice ručně. Následuje tvrzení a finální část patří povrchové úpravě.

Velice si zakládáme na tradiční ruční výrobě a tuto ideu podporuje také naše ochranná značka POTS. V dnešním globalizovaném světě vyrábíme produkty prvotřídní kvality v centru Evropy, doma v České republice. Má to smysl, nepřevážíme obří květináče přes celý kontinent například z Číny nebo jiné asijské země. Věříme, že budoucnost specifických odvětví průmyslu je právě v malých manufakturách s důrazem na kvalitu a dokonalý zákaznický servis.

Možnosti zakázkové výroby květináčů

Často se nás zákazníci ptají na nabídku možností naší výroby. V průběhu let jsme měli jedinečnou příležitost vyzkoušet nejrůznější varianty a kombinace použití sklolaminátu v rámci zakázkové výroby. Realizovali jsme velké developerské projekty na prestižních adresách. Máme za sebou také specifické a náročné projekty soukromých střešních teras. Každá z těchto zakázek má své kouzlo a pokaždé posouvá naše možnosti i zkušenosti o krok dál.

Rádi nacházíme optimální řešení v rámci instalací květináčů pro váš dům či zahradu. Doporučíme optimálním množství, vhodný design, konfiguraci či příslušenství a poradíme Vám v dalších krocích případné zakázky. Za hlavní výhodu zakázkové výroby považujeme naprostou svobodu ve výběru tvarů, rozměrů a barev květináčů.  Cílem je splnit přání a potřeby zákazníka.

Cesta spokojeného zákazníka

Poptávka

Vyplňte poptávkový formulář a uveďte důležité parametry Tvar - Rozměry - Použití - Barva - Příslušenství - Povrch - Množství

Cenová nabídka

Obratem obdržíte automaticky generovanou cenovou nabídku, která je zaslána e-mailem jako příloha.

Dotazy k cenové nabídce

Pokud máte další dotazy k právě obdržené cenové nabídce, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme další informace.

Objednávka

Zaujala Vás cenová nabídka a rozhodli jste se pro objednání květináčů. Zašlete objednávku a Váš požadavek bude realizován.

Doprava

Termín dodání zboží odpovídá údajům uvedeným na Vaši objednávce. S předstihem Vás budeme kontaktovat a domluvíme detaily předání zakázky.

Vydejte se cestou spokojeného zákazníka.
Zaslat poptávku