SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO

V roce 2007 se Slovenské národní divadlo přestěhovalo z historické budovy, která byla zprovozněna ještě v době monarchie v roce 1886 do nové budovy na Pribinově ulici. V nové budově SND hrají všechny tři soubory ve třech divadelních prostorech – operním a baletním sále, činoherním sále a v experimentálním studiu. Tyto tři divadelní prostory poskytují dohromady přibližně 1700 míst pro diváky. 

V srpnu 2021 jsme měli možnost dodávat na prostranství před divadlem 12 sklolaminátových květináčů ve tvaru válců. Válce jsou ve dvou velikostech a to s průměrem 1500 mm a 1000 mm. Barvu válců jsme sladili s barevným odstínem fasády budovy a fontány, která tvoří dominantu celého náměstí. Součástí květináčů je také ocelový rám a výškově nastavitelné nožičky, takže se dá s nádobami pomocí mechanizace pohodlně manipulovat. 

Pro zajímavost můžete porovnat prostor před SND takzvaně "před a po". Na jedné z fotografií je zachyceno náměstí ještě bez květináčů. Jak se Vám líbí proměna? Váš názor nám můžete napsat na https://www.facebook.com/svetkvetinacu/

PARAMETRY KVĚTINÁČŮ

VÁLCE

  • barva RAL 9001
  • průměr 1500 mm / výška 900 mm
  • průměr 1000 mm / výška 800 mm
  • výškově nastavitelné nožičky
  • odtokové otvory
Zaujali vás realizace květináčů na míru?
Kontaktujte nás nebo zašlete nezávaznou poptávku. Rádi vám s budoucí realizací poradíme.