KVĚTINÁČE NA MÍRU VYRÁBĚNÉ JAKO SOLITÉR NEBO V MALÝCH SÉRIÍCH, TO JE MOTO TÉTO ZAKÁZKY.

Při této realizaci jsme měli možnost uplatnit 2 výhody naší zakázkové výroby květináčů.

  1. První výhodou je naprostá svoboda zákazníků při zadávání požadovaných rozměrů. V tomto konkrétním případě jsme měli k dispozici prostor o velikosti 30 cm, ale běžná sériová výroba květináčů této velikosti nabízí truhlíky, které mají hloubku 40 – 45 cm. Z toho důvodu jsme vyrobili o něco užší truhlíky, které slouží v hotelové restauraci jako optické oddělení prostoru.
  2. Druhou, velice často využívanou předností naší výroby květináčů je produkce samostatných kusů nebo malých sérií, jako v tomto případě 2 truhlíků. Unikátní technologie nám umožňuje výrobu cenově dostupných květináčů také v malém množství, což především zákazníci z privátní sféry velice často využívají.

Neváhejte nám poslat poptávku na květináč na zakázku.

A kde si můžete květináče z této realizace prohlédnout?

HOTEL TERMAL MUŠOV se nachází nedaleko Brna a nabízí ubytování v 66 komfortně vybavených pokojích. Téměř všechny pokoje mají balkon nebo terasu a jeden z hotelových pokojů je přizpůsobený pro handicapované. Hotel Termal Mušov nabízí hostům jedinečné gastronomické zážitky z čerstvých sezónních surovin od místních farmářů v hotelové restauraci. Co však považujeme za naprostý unikát je zcela nový a v České republice jedinečný druh stylového apartmánového ubytování. Jedná se o FREEDOMKY umístěné v příjemné hotelové zahradě s výhledem na pálavské vrchy a jezero. Hotel a jeho okolí určitě stojí za Vaši návštěvu. 

https://www.hoteltermal.cz/

PARAMETRY KVĚTINÁČŮ

Kvádry 

  • Barva RAL 9005
  • délka 80 cm / šířka 30 cm / výška 45 cm
Zaujali jsme Vás?
Pokud Vás zaujala naše realizace a máte zájem, neváhejte nás kontaktovat nebo zaslat nezávaznou poptávku.