Květináče na venkovní terasy a zahrady

Naše venkovní květináče vyrobené na míru najdete na rozlehlých terasách v Praze, Bratislavě, ale i ve Vídni. Květináče slouží nejen jako dělící prvek, ale také jako okrasný element venkovního prostoru. Díky pečlivě zvolené výsadbě rostlin, vysokých trav či kvetoucích keřů, přinášejí květináče do vašich domovů nejen zeleň, ale i příjemný stín a estetickou hodnotu.

Venkovní květináče vynikají i praktickými vlastnostmi. Jsou vyrobeny ze sklolaminátu, materiálu, který je známý svou odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a zároveň je překvapivě lehký. Nízká hmotnost je klíčovou výhodou u velkoobjemových květináčů, které je možné snadno přemístit nebo umístit na střešní zahrady s váhovým omezením.

Nabízíme květináče na zakázku, vybírejte z široké palety tvarů, barev a velikostí. Zahradní květináče typů BASE a BOWL z naší nabídky jsou ideální volbou pro venkovní terasy a střešní zahrady. Nabízí estetický půvab, funkčnost a snadnou údržbu. Rádi vám poskytneme odborné poradenství při plánování venkovní terasy a podělíme se o bohaté zkušenosti, které jsme získali při realizaci desítek projektů.