INTERIÉROVÉ KVĚTINÁČE

2017 Praha CZ

Datum: prosinec 2016

Modely: 2 truhlíky výška 400 mm, šířka 1200 mm,  hloubka 300 mm, oblouk výška 400 mm, šířka 1545 mm,  hloubka 300 mm, 1 truhlík bez povrchové úpravy (zasazený do nábytku) výška 300 mm, šířka 2450 mm,  hloubka 200 mm

Počet: celkem 4 ks

Barva: RAL 7038 achátová šedá

 

Detail zakázky:

Na této zakázce jsem spolupracovali s  firmou hezkej.cz, která sdružuje prověřené a zkušené designéry. Tento návrh zpracovala paní architektka Vasquez a my jsme jí pomohli její skvělé nápady zrealizovat.

Paní architektka využila naši nabídku dokonale a v interiéru naše květináče umístila tak, že celý prostor skvěle dotváří. Široký betonový sloup obkroužil květináč ve tvaru půlkruhu, který je velmi neobvyklý a my jsme rádi, že můžeme i takováto neobvyklá přání našich zákazníků hravě plnit.

Dalším zajímavým prvkem v této realizaci je truhlík široký téměř 2,5 metru bez povrchové úpravy, který je zasazen do nábytkové sestavy. Celý prostor nádherně projasní zelené rostliny, které vytváří přirozený předěl místnosti a útulnou atmosféru. Truhlík je perfektně umístěný a výhoda květináčů na míru je zde využita beze zbytku.

Celý projekt je velmi zdařilý a nás těší, že můžeme být u toho.

Zaujali vás realizace květináčů na míru?
Kontaktujte nás nebo zašlete nezávaznou poptávku. Rádi vám s budoucí realizací poradíme.