Doprava květináčů
 • Jak zajišťujete bezpečnost přepravy?

  Dopravu zajišťujeme vlastními vozy nebo využíváme paletovou přepravu. S ohledem na náročnost výroby máme dokonale vyřešenou ochranu jednotlivých výrobků tak, abychom případné riziko poškození snížili na minimum. Květináče balíme do polystyrenových obalů a přidáváme ochranné rohy. Úspěšnost bezproblémového doručení je tak zaručena.

 • Jaká je cena za dopravu?

  Záleží vždy na počtu přepravovaných květináčů, jejich velikosti a konkrétním místě dodání. Cena za dopravu je nedílnou součástí každé naší cenové nabídky. 

Dodací lhůta
 • Jaká je dodací doba od závazné objednávky?

  Standardní termín dodání je cca 4-6 týdnů od závazné objednávky. Dodací doba se může prodloužit v závislosti na velikosti a náročnosti zakázky.

Platební podmínky
 • Jak probíhá platba?

  Po odsouhlasení cenové nabídky Vám vystavíme zálohovou fakturu na 50 % z celkové částky se splatností 7 dní. Po kompletní dodávce a převzetí květináčů Vám vystavíme vyúčtovací fakturu, která má splatnost 14 dní.

 • Jaké jsou možnosti zahraniční platby?

  S ohledem na zachování maximálního komfortu pro naše zákazníky máme v každé zemi, ve které působíme, firemní účet, proto je každá platba převodem rychlá a bezpečná.

Ostatní
 • Jak je to s DPH při objednávce do Německa, Rakouska nebo na Slovensko?

  V případě, že naše výrobky nakupuje firma, která je v některé zemi EU plátcem DPH, prodáváme květináče bez DPH. Potřebujeme pouze registrační číslo plátce příslušné daně.

 • Jaká je cena doplňkové výbavy květináčů?

  Vždy záleží na konkrétní zakázce, na velikosti nádob a na jejich počtu. Určitě vám však usnadníme orientaci

  Odtokové otvory: jsou vždy v základní ceně nádoby
  Izolace: + 10 % ceny květináče
  Samozavlažovací systém: + cca 30 % ceny květináče
  Příplatek za povrchovou úpravu lesk: + 10 % ceny květináče
  Zvýšené dno květináčů: + 10 % ceny květináče

 • Jak velké květináče vyrábíte?

  V zásadě žádné limity, týkající se velikosti nádob, nemáme. Velice často však bývá problém s případnou manipulací přímo na místě určení nebo s váhou. To je důvod , proč bývá výhodnější rozdělit například 1 pětimetrový květináč na 2 dva květináče o délce 2,5 metru. Rádi Vám poradíme a nalezneme optimální řešení.

 • Jaké mohou být barvy květináčů?

  Jedna z výhod a předností naší výroby je naprostá svoboda ve výběru barev. Vodítkem je pro nás univerzálně používaný RAL vzorník, kde má každá barva svůj kód. Stačí si vybrat. Pokud vzorník nemáte k dispozici, rádi Vám ho zapůjčíme.

 • Jsou objednávky limitovány minimálním počtem?

  Objednávat lze i jednotlivé květináče, takže velice často vyrábíme i samostatné modely. Objednat lze tedy samostatně i jeden květináč.

 • Je možnost zapůjčit si vzorový květináč?

  Pokud má některý z našich potenciálních zákazníků zájem, zašleme mu na požádání vzorek materiálu nebo vzorový květináč. Je to ideální možnost, jak poznat naše výrobky a seznámit se tak s kvalitou naší produkce.

Máte jiné dotazy?

Pokud nemůžete najít odpověď na vaši otázku, můžete nás vždy kontaktovat. Na vaše dotazy rádi odpovíme.