SPA & WELLNESS

Datum: říjen 2017

Modely: truhlíky s izolací, truhlíky s izolací a přípravou na světla (otvory pro světla + průchodky pro kabeláž), květináče beze dna

Barva: RAL 7016 Antracitová šedá

 

Detail zakázky:

Naší velice zajímavou zkušeností byla dodávka venkovních sklolaminátových květináčů na terasy nově otevřeného pavilonu Spa & Wellness. Tento nádherný prostor, který se sestává z prosklených interiérů, na které navazují rozlehlé střešní terasy, byl pro nás výzvou v podobě naplnění očekávání velice náročného zákazníka.

Mezi zajímavé technické detaily patří výroba venkovních truhlíků, do kterých je zabudováno osvětlení. Zákazník si přál, aby květináče vytvářely na terase krásnou atmosféru i v noci, což je splněno beze zbytku díky těmto bodovým světlům.

Část květináčů jsme vyráběli beze dna, což  představuje naši další novou výrobní možnost.  Tyto nádoby byly použity pro venkovní prostorv okolí budovy. Květináče beze dna nelimitují rostlinu v růstu jejího kořenového balu svou výškou. Naopak umožňují kořenům prorůst přímo do půdy, která vytváří prakticky dno květináče. Detail tohoto květináče naleznete v Galerii. 

Zaujali jsme vás?
Pokud vás zaujala naše realizace a máte zájem, neváhejte nás kontaktovat nebo zaslat nezávaznou poptávku.