ŘADA KVĚTINÁČŮ

Datum: květen 2018

Modely: Sklolaminátové truhlíky s izolací a odtokovými otvory

Počet: celkem 4 ks

Rozměry: šířka 199 cm, hloubka 71 cm a výška 90 cm

Barva: RAL 8017 čokoládová hnědá

 

Detail zakázky:


Jedním z nejčastějších přání našich zákazníků je, aby květináče spolu s rostlinami vytvořily optickou clonu v prostoru. Ať už je to ohraničení prostoru, jeho rozdělení, oddělení určitých částí apod., květináče v mnoha případech jsou pro to ideálním řešením. 

V tomto konkrétním případě bylo záměrem oddělit  novostavbu vznikající v bezprostřední blízkosti domu našich zákazníků a zachovat příjemný výhled do zeleně. Toho se nám podařilo dosáhnout čtyřmi velkoobjemovými truhlíky umístěnými na střeše garáže, což bylo vzhledem k dispozici domu optimální řešení. Aby výsledný efekt byl co nejlepší a nejcelistvější, truhlíky jsme umístili co nejblíže k sobě a ještě před výsadbou je vzájemně propojili. Tím jsou spáry mezi jednotlivými květináči jen velmi málo patrné a celé dílo působí jako jedna velká nádoba. 

Až při konečné realizaci této zakázky jsme s potěšením zjistili, že jako sekundární efekt vznikl krásný pohled z ulice. Květináče zkrátka zdobí a přináší radost nejen jejich majitelům, ale také kolemjdoucím a hostům.   

Po 2 letech jsme měli možnost se na tuto realizaci podívat a je skvělé, jak se rostlinám v nádobách daří. Naplnil se tak záměr investora vytvořit na střeše garáže živý plot, který tvoří optickou clonu od vedlejší budovy. 

 

Zaujali jsme Vás?
Pokud Vás zaujala naše realizace a máte zájem, neváhejte nás kontaktovat nebo zaslat nezávaznou poptávku.